19.10.2014 24 Niedziela Zwykła

19.10.2014 r. XXIX Niedziela Zwykła.

1. Dziś obchodzimy „Światowy Dzień Modlitw w int. Misji” i początek tygodnia Misyjnego. Ofiary złożone w czasie Mszy św. przeznaczone zostaną na cele misyjne.
2. Nabożeństwo różańcowe:
- dla dzieci – od poniedziałku do piątku o 16:30,
- dla wszystkich - codziennie o 18:00.
- w Dobieżynie o 19:00.
3.Spotkanie dla rodziców uczniów klas I i II Gimnazjum, w poniedziałek  20 października o 19:30. Szczególnie na to spotkanie zapraszamy Ojców.
4. „Chcę być szczęsliwą żona i mamą” – spotkanie dla mam we wtorek o godz. 10.00 w salce na wikariacie.
5. Spotkanie grupy 5 młodzieży klasy III gimnazjum z panią Anną Polus we wtorek o godz. 18.00 w salce na wikariacie.
6. Nowenna do M. Bożej Nieust. Pomocy – w środę w łączności z Mszą św. wieczorną.
7. Spotkanie Parafialnego Zespołu „Caritas” - w środę po Mszy św. wieczornej.
8. Nabożeństwo do M. Bożej Bukowskiej – w czwartek po Mszy św. o 7:30.
9. Zbiórka ministrantów młodszych w czwartek o godz. 16.00 w salce nad wikariatem.
10. Krąg biblijny ma spotkanie w czwartek o godz. 19.45.
11. Katecheza przed chrztem dla rodziców i rodziców chrzestnych w piątek po Mszy św, wieczornej.
12. Wspólnota Przymierza Miłosierdzia zaprasza na modlitwę - w piątek o 20:00
13. Zapraszamy na „Wieczór ze Świętymi” w piątek 31.10 na godz. 20.00, podczas którego wspólnie z nimi będziemy wielbić Boga śpiewem, a następnie weźmiemy udział w procesji z relikwiami Świętych.
14. Polecamy prasę katolicką: Przewodnik Katolicki, Niedziela, Gość Niedzielny.
15. Prosimy wszystkich sprzątających wokół grobów na cmentarzach, aby liście i zieleń z grobów wkładali do worków, które są na cmentarzach. Worki zostawiamy przy gankach.
 16. Fundacja Wojtusiaki wspólnie z Bukowskimi Amazonkami i Gimnazjum w Buku zaprasza na zbiórkę krwi, która odbędzie się dziś (niedziela) w budynku gimnazjum, od 10:00-15:00. Aby oddać krew trzeba mieć 18 lat i posiadać przy sobie dowód osobisty. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą podzielić się sobą z innymi ludźmi