06.07.2014 r. 14 Niedziela Zwykła

06.07.2014 r. XIV Niedziela Zwykła.

1. Obowiązuje wakacyjny porządek Mszy św. W niedziele nie ma Mszy św.12:00, w ciągu tygodnia Msze św. o 7:30 i 18:30.
  2. Dziś Zapraszamy do udziału w przełaju ku pamięci bł. O. Rafała Chylińskiego. Zapraszamy pieszych, biegaczy i rowerzystów. Start przy kościele – o godz. 15:00. Trasa przełaju: ul. Ratuszową, Pl. Przemysława, ul. Garncarską, ul. Wielkowiejską, ul. Słoneczną, ul. Smugi – do figury i dalej polną drogą do Wysoczki. Powrót tą samą drogą do Fary.
  3. Zapraszamy w poniedziałek na film „Cristiada” - w salce nad wikariatem. jest to film dla katolików, katolickich rodzin, ale również dla tych, którzy Boga poszukują – historia głównego bohatera jest bowiem wspaniałym przykładem walki o wolność i wiarę. Trafia do każdego widza.
  4. Spowiedź św. w ciągu tygodnia pół godziny przed Mszą św.
  5. Dodatkowa możliwość spowiedzi św. w pn, wt, śr, pt z wyjątkiem czwartku od 17:00 -18.30.
  6. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy - w środę w łączności z Mszą św. wieczorną
  7. Nabożeństwo do M.B. Bukowskiej – Literackiej w czwartek po Mszy św. o 7:30 i przed Mszą św. wieczorną.
  8. Spotkanie kręgu biblijnego w czwartek Uwaga (trochę wcześniej) po mszy świętej wieczornej.
  9. Nabożeństwo Fatimskie – w przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej. ( o 19:30)
  10. Polecamy prasę katolicką: Przewodnik Katolicki, Niedziela.
  11. Pożegnaliśmy: +Wandę JAKUBEK z Pawłówka, +Stefanię ZELLNER z ul. Kościuszki 18, +Romana MIKOŁAJCZAKA Z Pl. Przemysława 1. Wieczny odpoczynek...
  12. Zapraszamy do udziału w Konkursie Literackim, organizowanym z okazji odpustu M. Bożej Bukowskiej – Literackiej. Program jest na afiszu w gablocie, w biurze parafialnym, oraz na stronie internetowej parafii.
  13. Zapraszamy do duchowego udziału w Poznańskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Informacje są na ulotkach na stoliku z gazetami. Pamiętajmy w modlitwie o pielgrzymach.
  14. Zbiórka krwi – organizowana jest w Wojnowicach – przy kościele, w dzisiejszą niedzielę od 8:30 do 13:00. Zachęcamy!